KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8548607
nr 854 8607
Träsnitt
signerad, "Nu drar vi in till stan" PT, 1983, motivets mått: 40x49
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 oktober 2013
kl 19:41:44
200 kr
250 kr